Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Quality | Ludzie, Nieruchomości, O nas | 28 marca

Lions Estate z nagrodą International Property Awards

Best Real Estate Agency Single Office Poland

Warszawska agencja nieruchomości premium, Lions Estate, została laureatem European Property Awards w kategorii Best Real Estate Agency Single Office. Jaka była droga do tego sukcesu, opowiadają – Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający oraz Iza Kuczewska, Członek Zarządu.  

Lions Estate agencja nieruchomosci premium

Lions Estate zapracowało na tę nagrodę swoim zaangażowaniem oraz jakością oferowanych usług. Czy ta nominacja była zaskoczeniem dla firmy?

Bartłomiej Annusewicz: Przyznam, że jest to dla nas ogromny powód do dumy, nasza agencja została zauważona i doceniona na rynku międzynarodowym. Pracowaliśmy na tę nagrodę wiele lat. International Property Awards to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na rynku nieruchomości, która wyłania liderów branży. Są to firmy, które wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. Ta nagroda wiele dla nas znaczy, daje nam jasny sygnał, że podążamy w dobrym kierunku i utrzymujemy najwyższy poziom przez cały czas. Laureatów wybiera komisja na podstawie interview z właścicielami, badaniu oferty agencji, ocenie siedziby biura nieruchomości. Dziękujemy za zaufanie, a także docenienie naszej pracy i codziennego zaangażowania.

Iza Kuczewska: Jesteśmy dumni, że nasi doradcy są najlepszymi agentami na rynku. Świadczą o tym ich sukcesy i liczne transakcje. Każda z nich jest na swój sposób wyjątkowa i za każdą z nich stoi konkretna historia, a przede wszystkim ludzie. Klienci, którzy raz wybrali nasze usługi, często korzystają z nich ponownie i polecają nas innym.

Lions Estate agencja nieruchomosci premium

Lions Estate jest jedną z najlepszych agencji nieruchomości Premium w Polsce. Co świadczy o sile Lions Estate?

Bartłomiej Annusewicz: Jesteśmy przekonani, że sukces naszej firmy zawdzięczamy konsekwentnej realizacji naszej misji i wyznawanym wartościom. Od samego początku istnienia Lions Estate dokładamy wszelkich starań, aby każdy członek naszego zespołu rozwijał swoje kompetencje oraz czuł się doceniony. Dziś możemy powiedzieć, że nasza wizja sprawdziła się w 100 procentach, czego dowodem są pozytywne opinie od klientów, z którymi na co dzień współpracujemy.

Iza Kuczewska: Pasja do nieruchomości towarzyszy nam od lat. Nasi klienci doceniają nasze indywidualne podejście. Mają wtedy poczucie, że ktoś naprawdę dba o ich interes, jest zaangażowany, przedstawia im różne możliwości. Czują się bezpiecznie i komfortowo. Bardzo często proponujemy klientowi „coś więcej”, wyprzedzamy jego oczekiwania. Po zapoznaniu się z jego indywidualnymi preferencjami oferujemy nieruchomości i lokalizacje, o których sam by nie pomyślał. Jest to zaawansowane doradztwo. Mamy bardzo bogate sieci kontaktów i dostęp do kilkunastu tysięcy właścicieli jakościowych nieruchomości w Warszawie.

Lions Estate agencja nieruchomosci premium

Rok 2021 był dla Lions Estate czasem rekordowych transakcji i wielu sukcesów. Czy nadal Klienci wykazują duże zainteresowanie rynkiem luksusowych nieruchomości?

Bartłomiej Annusewicz: Zainteresowanie nieruchomościami z rynku premium jest bardzo duże, popyt przewyższa podaż. W Warszawie najbardziej poszukiwane nieruchomości wysokiej klasy to min.: stylowe apartamenty w odrestaurowanych przedwojennych kamienicach, przestronne mieszkania z tarasami, ekskluzywne penthouse’y w Śródmieściu oraz rezydencje w prestiżowych dzielnicach takich jak: Wilanów, Sadyba, Saska Kępa, Żoliborz, Mokotów. Ponadto, segment nieruchomości luksusowych postrzegany jest jako bezpieczna przystań dla kapitału w niepewnych czasach. Nie tylko zabezpiecza wartość pieniędzy, ale w dłuższej perspektywie je pomnaża. To dlatego inwestorzy poszukują nieruchomości, które dają gwarancje wzrostu wartości, a bardzo często również uzyskiwania pasywnego przychodu z wynajmu. W tej roli najlepiej sprawdzają się nieruchomości premium – apartamenty, wille i rezydencje – w prestiżowych lokalizacjach.

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się w Polsce usługa Off-Market, a więc oferowanie nieruchomości z najwyższej półki wyłącznie wybranym klientom bez upubliczniania ich w Internecie. W ten sposób sprzedawanych jest obecnie coraz więcej najdroższych apartamentów i rezydencji w kraju. Agencja Lions Estate jako pierwsza wprowadziła tę usługę na taką skalę. Proszę opowiedzieć o tym coś więcej?

Bartłomiej Annusewicz: Tak, jako pierwsi wprowadziliśmy usługę Off-Market na taką skalę. Nic nie wzbudza zainteresowania tak, jak niedostępność. Nic nie wywołuje takich emocji, jak unikalna szansa zdobycia czegoś, czego nie mogą mieć inni. Klienci premium szukają tego, czego nie może mieć nikt inny. To właśnie ta unikalność powoduje, że najbardziej pożądane są tak zwane oferty Off-Market, a więc takie, które oferowane są poza rynkiem. Szacujemy, że około 40% naszych transakcji dotyczy ofert, które de facto nigdy nie pojawiły się oficjalnie w sprzedaży. To jest unikalna kompetencja, która wynika z pozycji rynkowej, doświadczenia i rozbudowanych sieci kontaktów.

Lions Estate agencja nieruchomosci premium

Iza Kuczewska: Tak, takie oferty są naszą specjalnością. Są to nieruchomości z najwyższej półki w najbardziej prestiżowych budynkach, w unikalnych lokalizacjach, często posiadające przestronne tarasy z zapierającym dech w piersi widokiem na panoramę Warszawy, zieleń lub warszawskie zabytki. Jeśli chodzi o apartamenty, to większość ekskluzywnych ofert znajduje się w Śródmieściu i na Starym Mokotowie. Zdarzają się również oferty w innych pożądanych lokalizacjach takich jak Stara Ochota, Stary Żoliborz czy Saska Kępa. Wille i rezydencje oferowane Off-Market znajdują się w różnych lokalizacjach w samej Warszawie, jak i najbliższych okolicach. Najwięcej jest ich na Starym Mokotowie, Wilanowie oraz w Konstancinie-Jeziornie.

Lions Estate agencja nieruchomosci premium

W drodze na sam szczyt liczy się wytrwałość, pasja i determinacja.  Dziś możemy śmiało powiedzieć, że sięgamy marzeń i jest to przełomowy moment dla całego zespołu. Otwieramy nowy rozdział, pełen fascynujących wyzwań i poszerzania horyzontów.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Iza Kuczewska | Lifestyle, Nieruchomości | 31.01.2022 A gdyby tak zamieszkać w pałacu… Istnieje takie miejsce nieopodal Warszawy z niezwykłą historią sięgającą ponad 160 lat… Luksus i klasa dawnych wyższych sfer, zatrzymane w murach o ponadczasowej architekturze… Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Ludzie, Nieruchomości, O nas | 13.07.2020 Dlaczego Klienci nas wybierają? Myślisz o sprawnej sprzedaży mieszkania, kupnie lub wynajęciu domu? Zastanawiasz się nad wyborem pośrednika nieruchomości? Pokażemy Ci, co dokładnie zyskujesz współpracując z Lions Estate. Czytaj dalej »
Rafał Lewandowski | Ludzie, Nieruchomości, Wiedza | 12.04.2021 Dlaczego warto inwestować w nieruchomości premium? Sytuację na współczesnym rynku nieruchomości (nie tylko premium) można określić jednym słowem - boom. Hossa trwa w najlepsze. Głównych przyczyn takiego stanu rzeczy należy upatrywać w stosunkowo wysokim poziomie inflacji, w połączeniu z niemalże ujemnymi stopami procentowymi. Dlaczego warto inwestować w nieruchomości tłumaczy Rafał Lewandowski, Partner w Lions Estate. Czytaj dalej »
Bartłomiej Annusewicz | Nieruchomości, Wiedza | 21.08.2019 Dlaczego warto korzystać z biura nieruchomości w Warszawie – 6 konkretnych powodów Myślisz o sprawnej sprzedaży mieszkania, kupnie lub wynajęciu domu w najlepszej możliwej cenie? Zastanawiasz się czy sprzedawać / kupować na własną rękę, czy może skorzystać z usług pośrednika nieruchomości? Czytaj dalej »
2024