Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Yuliia Korotia | Nieruchomości | 22 czerwca

Lions International – nieruchomości za granicą w ofercie Lions Estate

W ofercie Lions International można już znaleźć luksusowe wille i apartamenty na sprzedaż w Południowej Hiszpanii lub na Mauritiusie, a to dopiero początek rozbudowy naszego międzynarodowego portfolio!

W Lions Estate dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dążymy do stałego rozwoju i dostosowujemy się do aktualnej sytuacji na świecie, by sprostać nawet najwyższym wymaganiom naszych klientów. Dlatego też stajemy im naprzeciw i rozpoczynamy działania na międzynarodowym rynku nieruchomości, tym samym tworząc Lions International – koncepcję, która pozwala na poszerzenie horyzontów! Ideą projektu jest wyjście poza ograniczenia i sięganie po więcej!

Pandemia – czas zmian

Rok 2020 zatrzymał świat – tysiące odwołanych lotów, wycieczek, wakacji, wyjazdów służbowych… Pandemia przyniosła sporo niespodzianek, znacznie wpływając na gospodarkę na skalę globalną. Miała i nadal ma wpływ na sytuację wielu osób, zarówno w obszarach prywatnych, jak i zawodowych. Wraz z kolejnymi falami zachorowań i różnego rodzaju obostrzeniami, pojawiło się nowe podejście do życia i sposób w jaki myślimy o przyszłości. Niemniej jednak, pomimo wielu negatywnych zmian, rynek nieruchomości prosperuje bardzo dobrze, a ludzie chętnie w niego inwestują. Polacy coraz częściej decydują się na lokatę swojego kapitału również za granicą, kupując domy i apartamenty w różnych krajach, co jest bezpieczną i korzystną inwestycją!

Nowoczesna willa z basenem w Las Colinas  ZOBACZ SZCZEGÓŁY >>

Ponadto, wiele osób w dzisiejszych czasach pracuje zdalnie, co mimo wszystko, daje nowe możliwości i pozwala na komfort mieszkania w dowolnym miejscu w Polsce i na świecie! W tym wypadku świetną opcją może okazać się tymczasowa lub stała przeprowadzka do kraju o przyjemniejszym klimacie niż Polska. Wyobraź sobie pracę zdalną z Twojej prywatnej luksusowej willi z basenem, oddaloną 5 minut od piaszczystej plaży gdzieś w ciepłych krajach… Dlaczego nie? Takie rozwiązanie jest jak najbardziej realne i może odmienić Twoje życie oraz styl życia Twojej całej rodziny!

Problemy branży turystycznej a rynek nieruchomości

W efekcie ostatnimi czasy zmieniło się również podejście do podróżowania. Wyjazd na kilkudniowe wakacje nie jest już tak oczywisty. Oprócz wykupienia lotów i dokonania rezerwacji, należy rozważyć wiele innych faktorów. Zasady dotyczące obostrzeń są zmienne i różnią się w zależności od danego kraju. Stąd też należy brać pod uwagę różne scenariusze, np. dodatkowe opłaty za pobyt w hotelu, związane z przedłużeniem kwarantanny oraz to, że nasz wcześniej zaplanowany wyjazd może zostać odwołany w ostatniej chwili z przyczyn niezależnych od nas. Niepewna sytuacja na rynku usług turystycznych oraz restrykcje w hotelach, także przyczyniły się do tego, że ludzie coraz chętniej myślą o zakupie wakacyjnego domu, willi czy apartamentu w ciepłych krajach!

Niesamowita willa na Mauritiusie ZOBACZ SZCZEGÓŁY >>

„Koncepcja Lions International zrodziła się między innymi z zapytań naszych klientów o inwestowanie w nieruchomości poza granicami Polski”

Okazuje się, że wielu z naszych klientów rozważa opcję zakupu nieruchomości za granicą z wyżej wymienionych powodów oraz dlatego iż ceny apartamentów i domów w Warszawie można porównać do cen w innych krajach. A zdarza się, że zagraniczne oferty są nawet bardziej atrakcyjne od tych w Warszawie! Nic w tym dziwnego, że zainteresowanie międzynarodowym rynkiem nieruchomości stale wzrasta!

„To wszystko sprawiło, że nie zastanawialiśmy się długo i chętnie podjęliśmy nowe wyzwanie jako firma! Ekscytujący pomysł szybko został wcielony w życie”

W ofercie Lions International można już znaleźć luksusowe wille i apartamenty na sprzedaż w Południowej Hiszpanii na wybrzeżu Costa del Sol! A będzie ich jeszcze więcej i to w różnych rejonach Półwyspu Iberyjskiego! Wkrótce pojawią się też różnego rodzaju prestiżowe nieruchomości na sprzedaż w Chorwacji, a w następnej kolejności w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz na Mauritiusie! A to dopiero początek rozbudowy naszego międzynarodowego portfolio!

Wyjątkowy apartament w Marbelli ZOBACZ SZCZEGÓŁY >>

Czym tak właściwie różni się Lions International od Lions Estate?

„Lions International różni się od Lions Estate wyłącznie zagranicznym portfolio, w którym będą pojawiać się coraz to nowe lokalizacje! Wszystkie inne aspekty pozostają bez zmian – ta sama firma, jakość oraz przede wszystkim ci sami profesjonalni agenci gotowi do pomocy! To standard premium pod każdym względem – dokładnie taki jak w Lions Estate!”

W celu skorzystania z usług Lions International, zainteresowani klienci mogą umówić się na spotkanie w naszym biurze w Warszawie z indywidualnie dobranym doradcą, który będzie do ich dyspozycji podczas całego procesu zakupu nieruchomości. Wstępna rozmowa z agentem zapewni kompleksową obsługę, rozwieje ewentualne wątpliwości oraz znacznie ułatwi rozpoczęcie poszukiwań.

Nieruchomości bez granic

Nie jesteś pewien czy zainwestować w Polsce czy za granicą? A jeśli za granicą, to w jakim kraju, regionie, mieście i w jakiej dzielnicy? Willa z basenem czy apartament z widokiem na morze? Chcesz przeanalizować wszelkie za i przeciw? Doradcy Lions International dokładnie zbadają Twoje potrzeby, upodobania oraz priorytety! Przedstawią najbardziej atrakcyjne oferty i pomogą w znalezieniu tej najbardziej odpowiedniej dla Ciebie i Twojej rodziny – idealnej nieruchomości w wymarzonej lokalizacji! Inwestowanie za granicą jest dla Ciebie nowością i martwisz się formalnościami? Zastanawiasz się nad najbardziej korzystną opcją? Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i płynnie przeprowadzą Cię przez każdy etap transakcji!

Luksusowa willa z basenem w Javea ZOBACZ SZCZEGÓŁY >>

Lions International to innowacyjny projekt wprowadzający powiew świeżości do Lions Estate. To przyszłościowe podejście do rynku nieruchomości wykraczające poza standardowe rozwiązania! Lions International oferuje nowe opcje dla klientów kupujących, którzy nie muszą ograniczać się  już do inwestowania wyłącznie w Polsce, a co za tym idzie, pozwala im na dokonanie najbardziej trafnego wyboru!

JEŚLI CHCESZ POROZMAWIAĆ O ZAKUPIE NIERUCHOMOŚCI ZA GRANICĄ

SKONTAKTUJ SIĘ ZE SWOIM DORADCĄ LIONS

LUB

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Alicja Buczkowska | Nieruchomości, O nas, W okolicy | 22.03.2021 Łomianki – już tu jesteśmy! #LionsNewLocations Niezmiernie miło nam ogłosić, że w ramach strategii #LionsNewLocations agencja nieruchomości Lions Estate rozszerza obszar swojej działalności o podwarszawskie Łomianki. Skąd taka decyzja? Naszym celem jest zapewnienie klientom w nowych miejscach najwyższej jakości obsługi oraz największej skuteczności w sprzedaży i zakupie nieruchomości premium zarezerwowanych dotychczas dla klientów w najbardziej prestiżowych dzielnicach Warszawy. Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Lifestyle, Nieruchomości, Wiedza | 10.06.2021 Drugi dom na słonecznym wybrzeżu Europy? Polacy coraz chętniej kupują domy i apartamenty za granicą. Bogacimy się jako społeczeństwo i luksus posiadania nieruchomości na drugim zakątku słonecznej Europy jest tego naturalnym następstwem. Dodatkowym czynnikiem, który zachęca nas do podjęcia decyzji o zakupie nieruchomości za granicą jest elastyczność formy zatrudnienia. Pracujemy zdalnie i miejsce zamieszkania przestaje mieć znaczenie. Czytaj dalej »
Alicja Buczkowska | Ludzie, Nieruchomości, O nas | 09.03.2021 Lions Estate - Lider najwyższej jakości obsługi klienta w obrocie nieruchomościami 2021 W nowym roku #LionsTeam nie zwalnia tempa! Jest nam niezwykle miło poinformować, że zostaliśmy uhonorowani prestiżową nagrodą Magazynu Businesswoman&life. Czytaj dalej »
Alicja Buczkowska | Nieruchomości | 20.05.2021 "Każdy rynek ma swoje premium" Batłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate w rozmowie z Gazetą Finansową opowiedział o sytuacji i trendach na rynku nieruchomości premium Czytaj dalej »
2024