Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Quality | Ludzie | 07 czerwca

Poznaj Agenta: Ola Gąsiorowska

Najczęściej polecany doradca 2021

Przeprowadza rekordowe transakcje, ma doskonałą intuicję i wie jak najlepiej dopasować nieruchomość do potrzeb klienta. Ola Gąsiorowska mówi o tym, jak odnajduje się w pracy agenta nieruchomości na warszawskim rynku premium.

Doradca nieruchomości peemum Lions Estate

QUALITY: Przeprowadziłaś rekordową transakcję w wyjątkowej inwestycji Foksal 13/15. Opowiedz o tym więcej. 

OLA: Nieruchomość w moi portfolio pojawiła się dzięki dobrze zbudowanej sieci kontaktów i odpowiedniej rozmowie z klientami. Pracowałam już z właścicielem przy sprzedaży innej nieruchomości. Poinformował mnie o całkowicie nowej ofercie apartamentu w inwestycji Foksal 13/15. Jest to wyjątkowy adres na Warszawskiej mapie, prawdziwa perełka. Kamienice powstały w latach 1895-1898 i zostały odrestaurowane jeden do jednego.  Wiedziałam więc, że wartość takiej nieruchomości będzie naprawdę ogromna i prawdopodobnie mamy już klienta na tę ofertę. Jeśli chodzi o prawdziwy rynek nieruchomości luksusowych w Warszawie, to jest on dosyć mały i takich adresów jak Foksal 13/15 jest naprawdę niewiele. W bardzo szybkim czasie odbyłam spotkanie, dopilnowałam formalności i jeszcze tego samego dnia zorganizowałam też sesję fotograficzną nieruchomości. Dodatkowo, przeprowadziłam już pierwszą prezentację dla naszych “wewnętrznych” klientów. To jest właśnie ten atut współpracy z zaufanym doradcą nieruchomości, który umożliwia dostęp do unikalnych nieruchomości z najwyższej półki jeszcze przed wystawieniem oferty do publicznej sprzedaży.

QUALITY: Jak duże było zainteresowanie ofertą?

OLA: Zdecydowanie spore. Zanim jeszcze oferta została oficjalnie wprowadzona na rynek, ja już dałam znać wewnętrznie agentom w naszym biurze o nowej wyjątkowej ofercie apartamentu na sprzedaż.  Takie perełki bardzo często sprzedają się wyłącznie w trybie Off Market, czyli w ogóle bez publikacji w Internecie, a jedynie są rozpowszechniane w sieci kontaktów pomiędzy agentami. Warunkiem pomyślnego przeprowadzenia sprzedaży Off Market jest doświadczenie i odpowiednie kompetencje. Bez zbudowanej sieci kontaktów i pozycji na rynku, nie jest możliwe dotarcie do potencjalnych klientów. W przypadku tej nieruchomości kluczowym aspektem była wewnętrzna współpraca między agentami Lions Estate, którzy pomagają sobie wzajemnie w pracy z ofertami. W ten sposób, zanim były gotowe zdjęcia nieruchomości, przeprowadziłam 5 prezentacji w ciągu 5 dni. Podczas jednej z prezentacji klient złożył ofertę. Można więc powiedzieć, że już piątego dnia od momentu, kiedy miałam tę ofertę w swoim portfolio, mieliśmy już kupującego.

QUALITY: Jak oceniasz swój ostatni rok, jeśli chodzi o pracę na rynku nieruchomości luksusowych?

OLA: Przyznam szczerze, że był to dla mnie rok wyjątkowy i bardzo intensywny. Transakcje sprzedaży, wyjątkowe nieruchomosci i adresy, rekordowe transakcje. Do agencji nieruchomości Lions Estate trafiłam z polecenia. Była to świadoma zmiana branży, jak widać na dobre. Nigdy nie miałam doświadczenia, jeśli chodzi o pracę z nieruchomościami, a także w bezpośredniej pracy z klientem. Jest to więc duży sukces. Rok zamknęłam z tytułem “Lider Jakości – Najczęściej Polecany Doradca 21”. Otrzymałam najwiecej opinii i poleceń od klientów, które możecie przeczytać na moim profilu.

QUALITY: Jakie lokalizacje cieszą się największą popularnością wsród klientów?

OLA: Lokalizacje lokalizacjami, ale na pewno bardzo ważne są same adresy, gdzie mamy kilka budynków, kamienic, które cieszą się szczególnym powodzeniem. Cenne adresy znajdują się w Śródmieściu, na Powiślu, Starym Mokotowie.  Mieszkania w kamienicach świetnie się sprzedają, jeśli chodzi o klientów, którzy szukają czegoś z duszą, historią. Takie nieruchomości z roku na rok zyskują na wartości.

Dlaczego warto kupić mieszkanie w kamienicy zamiast w nowym apartamentowcu?

QUALITY: Jakie są dominujące lokalizacje, gdzie przeprowadziłaś najwięcej transakcji?

OLA: Najwięcej transakcji przeprowadziłam na terenie Śródmieścia i Woli. To są lokalizacje, które bardzo dobrze znam. Jestem od urodzenia Warszawianką, świetnie znam stolicę, bardzo dobrze się tutaj czuję. Wola jest bardzo dynamicznym rynkiem jeśli chodzi o rynek nieruchomości, powstają nowe ciekawe inwestycje. Natomiast, Śródmieście jest znane z lokalizacji premium. Mamy tu większe pole do popisu, jeśli chodzi o inwestycje luksusowe. Znam bardzo dobrze tę dzielnice. Ważne w pracy agenta jest to, by pracować z takim produktem, który znamy. To niewątpliwie część sukcesu.

QUALITY: Co Twoim zdaniem jest cenne w pracy agenta nieruchomości? Jakie umiejętności, kompetencje?

OLA: Zależy, o jakim aspekcie pracy mówimy. Jeśli chcemy pozyskać ciekawe produkty, to na pewno liczy się przede wszystkim umiejętność rozmowy i aktywnego słuchania. Oczywiście liczy się też znajomość rynku. Natomiast w bezpośredniej pracy z klientem, który szuka nieruchomości na zakup czy na wynajem, ważne jest przede wszystkim zrozumienie jego potrzeb. Przykładowo miałam taką sytuację z klientami, którzy szukali mieszkania, apartamentu na wynajem w centrum miasta. Byli przyzwyczajeni do mieszkania w wysokim wieżowcu, z widokiem na stolicę. Natomiast okazało się, że dzięki obserwacji zrozumiałam ich potrzebę i ostatecznie kupili dom pod Warszawą. Przedstawiłam im atuty i korzyści wynikające z nabycia tej oferty. Ewidentnie sprawdziła się moja intuicja i zrozumienie potrzeb klienta, o których on sam nie do końca wiedział. Wiem, że są bardzo zadowoleni z tej decyzji i bardzo wdzięczni, że doradziłam im finalnie zakup domu.

Kobiety-na-rynku-nieruchomosci

QUALITY: Jak pracuje się w Lions Estate?

OLA: Świetnie. Fajne jest to, że z jednej strony mamy swobodę działania i dużą indywidualność, natomiast otrzymujemy mnóstwo narzędzi, które ułatwiają nam pracę. Każda umowa, każda transakcja jest inna. A praca z ludźmi… kto pracuje z ludźmi, wie, jak to jest. Bardzo często wiążę się ona z wieloma emocjami i wątpliwościami, więc wsparcie jest naprawdę ważne. Tym bardziej dla takich osób jak ja, które nie pracują długo w agencji nieruchomości, i które wciąż uczą się jeszcze wielu rzeczy. Przy każdej transakcji uczę się czegoś nowego, czy to umiejętności negocjacyjnych, czy kwestii prawnych, urzędowych. Mamy świetny zespół. Kiedyś pracowałam bardzo krótko w agencji marketingowej i wydawało mi się, że nigdy nie będę umiała pracować w większym zespole. Teraz pracuję w jeszcze większym zespole. Jestem bardzo zadowolona i wiem, że w tej firmie będę długoterminowo, dobrze mi się tutaj pracuję i lubię nasz zespół.

QUALITY: Dziękuję za rozmowę!

Ola Gąsiorowska

tel. 577 682 500

ola.gasiorowska@lionsestate.pl

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Bartłomiej Annusewicz | Nieruchomości, Poradnik, Wiedza | 29.09.2021 Luksusowe nieruchomości sprzedawane off-market Luksus to coś unikalnego, co nie jest dostępne dla wszystkich. Im bardziej nieosiągalne, tym większe wzbudza pożądanie. Dokładnie tak dziś sprzedaje się luksusowe nieruchomości. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się w Polsce sprzedaż off-market, a więc oferowanie nieruchomości z najwyższej półki wyłącznie wybranym klientom bez upubliczniania ich w Internecie. W ten sposób sprzedawanych jest obecnie coraz więcej najdroższych apartamentów i rezydencji w kraju. Na czym dokładnie polega sprzedaż off-market i kiedy przynosi największe korzyści? Czytaj dalej »
Alicja Buczkowska | Nieruchomości | 12.05.2021 "Wciąż są argumenty za wzrostem cen nieruchomości" W rozmowie z Interia Biznes Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate opowiada o sytuacji na rynku nieruchomości Czytaj dalej »
Alena Annusewicz | Nieruchomości, Wiedza | 21.08.2019 7 adresów w Warszawie i okolicach najczęściej wybieranych przez obcokrajowców Warszawski rynek nieruchomości oferuje szeroki wybór atrakcyjnych pod wieloma względami mieszkań, domów oraz apartamentów. Wybierając idealną lokalizację dla siebie każdy ma inne preferencje, oczekiwania; każdy zwraca uwagę na inne detale związane z konkretnym miejscem. Czytaj dalej »
Alicja Buczkowska | Ludzie, Nieruchomości, O nas | 04.01.2021 8 powodów, dla których warto współpracować z dobrym agentem nieruchomości Wiele osób w momencie podjęcia decyzji o sprzedaży bądź rozpoczęciu poszukiwań nieruchomości ma wątpliwości – czy warto nawiązywać współpracę z agencją nieruchomości? Jakie zalety niesie za sobą taka współpraca? W poniższym artykule przedstawimy, dlaczego dobry agent nieruchomości to klucz do sukcesu Twojej transakcji Czytaj dalej »
2024