Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Alicja Olczak Property Advisor

Bio

Od najmłodszych lat byłam otoczona sztuką, która stała się moją pasją. Interesuję się architekturą, wystrojem wnętrz oraz malarstwem, a praca w nieruchomościach premium pozwala mi łączyć to zamiłowanie z chęcią pomagania ludziom w realizacji ich marzeń o idealnym miejscu do życia.   W tej pracy najbardziej cenię sobie różnorodność i dynamikę, ponieważ każdy dzień przynosi nowe wyzwania oraz możliwość spotkania interesujących osób. Jestem osobą empatyczną, inspiruje mnie możliwość tworzenia realnej wartości dla moich klientów oraz satysfakcja, jaką odczuwają po udanej transakcji. Moim celem jest sprawianie, aby przejście przez proces pracy z nieruchomością był jak najbardziej płynnym i pozytywnym doświadczeniem dla wszystkich zaangażowanych stron.   Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, gwarantując pełne zaangażowane i profesjonalizm. Ponadto, jestem w trakcie kończenia studiów doktoranckich, podczas których skupiam się na wykorzystaniu komórek macierzystych w regeneracji tkanek. Bycie naukowcem, nauczyło mnie dyscypliny, kreatywnego myślenia i odwagi w pokonywaniu przeszkód, co przekłada się na moją codzienną pracę jako agent nieruchomości.

Kontakt

Nr telefonu: +48 577 722 730
E-mail: alicja.olczak@lionsestate.pl
Skontaktuj się z doradcą »

Rekomendacje

Dodaj opinię »
Ventsislav Arnaoudov
Niedawno miałem okazję współpracować z dwiema osobami z agencji Lions, które znacząco wpłynęły na jakość mojej obsługi klienta. Jako pierwszy nawiązałem kontakt z Alexandrem, który bardzo szybko i skutecznie przedstawił mi przegląd rynku i konkretne możliwości. Pomagał nawet będąc chorym, szukając więcej opcji. W szczególności chcę pochwalić twórczość Alicji. Chociaż mieliśmy napięty program dotyczący widoków nieruchomości, dzięki niej wszystko było bardzo proste, ponieważ komunikowała się niezwykle efektywnie z właścicielami. Głęboko rozumiejąc potrzeby, potrafiła zachować równowagę pomiędzy tym, co jest oferowane, a tym, z czym klient może, a czego nie może pójść na kompromis. Alicja sprawiła, że ​​poczułam się partnerem w tym, czego szukam i powiem, że było to rzadkie uczucie na rynku. Imponujący sposób myślenia jak na tę pracę. Powyżej gorąco polecam usługi Lions Estate.
int(0)
2024