Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Anastasiia Stefanivska Premium Property Advisor

Bio

Jestem zdeterminowaną, dążącą do celu kobietą. Wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, gdzie byłam specjalistką ds. assistance w międzynarodowej korporacji, pomogły mi utwierdzić się w przekonaniu, że idealnie się nadaję do pracy z ludźmi. Motywują mnie ludzie i możliwość rozwoju: poszerzanie horyzontów, kompetencji i doświadczeń. Jasno nakreślony cel jest moim priorytetem. Wierzę, że wysokiej jakości praca jest kluczem do realnych wyników. Wśród moich najważniejszych umiejętności mogę wymienić pełne zaangażowanie, rzetelność i dokładność, zwracam uwagę na szczegóły, zawsze dążę do perfekcji. Jestem miłośniczką podróży i dobrej kuchni.

Kontakt

Nr telefonu: +48 577 130 080
E-mail: anastasiia.stefanivska@lionsestate.pl
Skontaktuj się z doradcą »

Nagrody

  • Lider Jakości - Najczęściej polecany doradca (Q1) - Lider Jakości - Najczęściej polecany doradca (Q1) 2024
  • Lider Jakości - Najczęściej polecany doradca (Q4) - Lider Jakości - Najczęściej polecany doradca (Q4) 2023
  • Lider Jakości - Najczęściej polecany doradca (Q3) - Lider Jakości - Najczęściej polecany doradca (Q3) 2023
  • Lider Jakości - Najczęściej polecany doradca (Q4) - Lider Jakości - Najczęściej polecany doradca (Q4) 2022

Rekomendacje

Dodaj opinię »
Olga Belska
Chciałam serdecznie podziękować Pani Anastasiia Stefanivska za współpracę przy znalezieniu dla dużej rodziny luxusowego mieszkania do wynajęcia. Proces poszukiwania mieszkania był nietypowy, ponieważ mieszkaliśmy w innym kraju, ale Pani Anastasiia zrobiła wszystko profesjonalnie. Cierpliwa i zaangażowana, zawsze dostępna i zawsze gotowa do pomocy w rozwiązywaniu wszelkich problemów! Gorąco polecam!
Marta Dżoga
Miałam przyjemność pracować z Panią Anastazja. Pani Anastazja znalazła nam najemcę do dużego mieszkania dla tzw. klientów wymagających. Jest osobą bardzo zaangażowaną w swoją pracę i niezwykle kompetentną - bardzo polecam współpracę z tą Panią! :)
Mary Tarasova
Z usług agencji korzystaliśmy dwukrotnie! W razie potrzeby skorzystamy z agencji jeszcze nie raz! Współpracowałam z Anastazją Stefańską i jest ona prawdziwą profesjonalistką. Była zawsze w kontakcie i znalazła opcje, które odpowiadały naszym potrzebom. W przyszłości będziemy współpracować tylko z Anastazją.
Aleksandra Ośko
Korzystałam z usług Lion Estate przy wynajmie apartamentu w centrum Warszawy. Pani Anastasiia Stefanivska to bardzo dobrze przygotowana, profesjonalna i skuteczna doradczyni. Sprawnie przeprowadziła cały proces wynajmu. Bardzo otwarta i dostępna w komunikacji. Z przyjemnością polecam Panią Anastasiię do współpracy.
Анжелика Ермоленко
Pierwsza agencja nieruchomości w Warszawie, z którą się skontaktowaliśmy. Chęć aplikowania do innych agencji zniknęła natychmiast po rozmowie z panią Anastasią. Profesjonalista w swojej dziedzinie, bardzo szybko rozwiązuje wszystkie sprawy, osoba uczciwa, punktualna i zawsze pozytywna. Szybko znalazła dla nas odpowiednią opcję i rozwiązała problem szybkiego zameldowania, jednocześnie spełniając wszystkie nasze życzenia. Pani Anastasio, dziękuję za pomoc i powodzenia w życiu!
Aleksandra Klimaszewska
Pani Anastasiia Stefanivska wykazała się ogromnym zaangażowaniem w wykonywaniu swoich czynności zawodowych, jak również profesjonalizmem w wykonywaniu czynności związanych z szeroko pojętą obsługą w zakresie pośrednictwa nieruchomościami.Dodatkowo podkreślić należy Jej wysoką kulturę osobistą, niezwykle ważną w tego typu działalności. Bardzo dziękuję i polecam współpracę z Panią Anastasiią Stefanivską
Vitalina Puzynia
Pracowałam z agentką Anastasiią. Jesteśmy z Białorusi, więc bardzo się ucieszyliśmy, że Anastazja jest z Ukrainy i zna rosyjski, pomogła nam w komunikacji z klientami i wyjaśniła kwestie związane z umową. Chcę zwrócić uwagę na szybkość pracy: pojechaliśmy zobaczyć mieszkania, które nam się podobały, tego samego dnia lub następnego (pracowaliśmy równolegle z innymi agencjami, jest z czym porównywać). Anastasiia odpowiadała na wszystkie pytania, była zawsze w kontakcie. Już poleciłem ją jako agenta moim znajomym.
Alex Sadovsky
Zdecydowanie polecam tę agencję! Współpracowałem z Anastasią Stefanivską i zapewniała ona najwyższy poziom profesjonalizmu i podejścia do potrzeb klienta. Biegle posługuje się językami: ukr/ang./polski/rus. Szukałem mieszkania dla mojej rodziny i mimo wielu wymagań ze strony żony i córek znaleźliśmy dokładnie to, co każdemu się podoba już po paru prezentacjach. Ważną rzeczą dotyczącą Anastasii jest to, że może pracować poza normalnymi godzinami pracy (co nie jest normalne w UE) i co bardzo pomogło mi w oglądaniu mieszkań po godzinach mojej pracy.
Bohdana Shuplat
Korzystałem z usług agencji Lions Estate. Jestem bardzo zadowolona z usług, zwłaszcza agenta Anastasia. Profesjonalnie wywiązała się z zadania, szybko znalazła lokal, pomogła we wszystkich pytaniach. Zawsze w kontakcie, zawsze mogę do niej zadzwonić, a ona wszystko rozwiąże. Bardzo jej dziękuję za współpracę. I jestem pewna, że ​​jeszcze nie raz zwrócę się do niej o usługi w tej firmie.
Регина Рыжко
Dziękuję bardzo za dobrą robotę Anastasio! 5+ Pani Anastasiia znalazła nam dwa wspaniałe apartamenty w samym centrum! Zawsze w kontakcie z nami!
Сергей Хорбенко
Dzień dobry!!! Kiedyś, w grudniu 2022 roku, moja rodzina musiała skorzystać z usług pośredników nieruchomości w Warszawie i z polecenia agencji LIONS ESTATE otrzymaliśmy numer Anastazji. Powiedzieć, że Anastazja jest ekspertem w swojej dziedzinie to niedopowiedzenie. W systemie 5-punktowym daliśmy jej ocenę A+. Nigdy nie widzieliśmy agencji o tak wysokim poziomie profesjonalizmie. Wszystkim Ukraińcom ceniącym bezpieczeństwo, profesjonalizm i obsługę radzimy skorzystać z usług tej agencji. Zadzwoń, zapytaj Anastazję, a Twoje pytanie zostanie rozwiązane na wysokim, profesjonalnym poziomie!
Bohdana Shuplat
Korzystałem z usług agencji nieruchomości Lions. Jestem bardzo zadowolona z usług, a szczególnie z agentki Anastazji. Profesjonalnie wywiązała się z zadania, szybko znalazła lokal, pomogła we wszystkich pytaniach. Zawsze w kontakcie, zawsze mogę do niej zadzwonić, a ona wszystko rozwiąże. Bardzo jej dziękuję za współpracę. I jestem pewna, że jeszcze raz zwrócę się do niej w sprawie usług w tej firmie.
Francisco Perez Olmo
Obsługiwała mnie pani Anastasiia Stefanivska. Wykonała bardzo profesjonalną i udaną pracę, a jej postawa była zawsze absolutnie miła i przyjazna. Współpraca z nią była prawdziwą przyjemnością, bardzo doceniam i polecam jej usługi.
Katarzyna Kołodziej
Po pierwsze bardzo profesjonalnie!!! w bardzo miłej atmosferze. Pani Anastazja jest bardzo dobrze przygotowana, potrafi odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości, wzbudza zaufanie.
Dima Vrublevsky
Miałem przyjemność pracować z Anastazją. Była bardzo pomocna i bardzo zorientowana na klienta. Udało jej się znaleźć dla mnie najlepsze mieszkanie, które spełniało wszystkie moje wymagania.
Krzysztof Rxxx
Dziękujemy Pani Anastasii Stefanivskiej za zajęcie się sprawą wynajęcia naszego mieszkania . Pani Anastasia jest profesjonalistką !!! Jest doskonałą mediatorką pomiędzy stronami , bardzo szybko i skutecznie działającą . Jesteśmy pod wrażeniem kultury pracy i osobistego uroku Pani Anastasii . Dziękujemy za współpracę.
Анастасия Ющенко
Serdecznie dziękujemy pośredniczce nieruchomości Anastazji za współpracę! Prawdziwa profesjonalistka w swojej dziedzinie, szybko znaleźliśmy opcję w doskonałej lokalizacji, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu i polecamy każdemu!
Paulina Naumenko
Gorąco polecam współpracę z agencją, a w szczególności z Panią Anastasiia Stefanivska. Podczas naszej współpracy wykazała się bardzo dobrym zrozumieniem rynku nieruchomości i zaoferowała profesjonalne wsparcie, doradztwo, sprawną komunikację i zadbała o dobry początek relacji z klientem. Co więcej, doskonale opisała styl naszego mieszkania, co oznacza, że zdecydowanie ma wyczucie stylu. Mam nadzieję, że nasze drogi skrzyżują się ponownie w przyszłości. Dziękuję, Anastasiia!
Vadym Tymchuk
Chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność Anastazji za jej profesjonalizm i skuteczność, które pozwoliły nam szybko znaleźć idealne mieszkanie, które w pełni spełniło wszystkie nasze życzenia. Jej praca miło nas zaskoczyła szybkością: Anastazja była zawsze w kontakcie, gotowa natychmiast rozwiązać każdy problem i udzielić wyczerpujących informacji, nawet w weekendy. Anastazja jest pośrednikiem, który naprawdę stoi po stronie klienta, wykazując się nie tylko profesjonalizmem, ale także troską o nasze interesy. Starała się nas uchronić przed wszelkimi potencjalnymi ryzykami, zwracając maksymalną uwagę na szczegóły umowy, tak aby była ona sporządzona z myślą o naszym interesie. Anastazja dokładnie negocjowała każdy punkt, wyjaśniała i omawiała wszystkie niuanse, co było dla nas szczególnie ważne, ponieważ pochodziliśmy z innego kraju.
Caloianu Marius
Anastasiia Stefaniwska to najlepsza osoba, jaką spotykam w Polsce. Pomaga mi przy wspaniałym mieszkaniu. Wielkie dzięki.
Оксана Кречун
Chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność Anastazji za jej profesjonalizm i skuteczność, które pozwoliły nam szybko znaleźć idealne mieszkanie, które w pełni spełniło wszystkie nasze życzenia. Jej praca miło nas zaskoczyła szybkością: Anastazja była zawsze w kontakcie, gotowa natychmiast rozwiązać każdy problem i udzielić wyczerpujących informacji, nawet w weekendy. Anastazja jest pośrednikiem, który naprawdę stoi po stronie klienta, wykazując się nie tylko profesjonalizmem, ale także troską o nasze interesy. Starała się nas uchronić przed wszelkimi potencjalnymi ryzykami, zwracając maksymalną uwagę na szczegóły umowy, tak aby była ona sporządzona z myślą o naszym interesie. Anastazja dokładnie negocjowała każdy punkt, wyjaśniała i omawiała wszystkie niuanse, co było dla nas szczególnie ważne, ponieważ pochodziliśmy z innego kraju.
Lizaveta Shut
Jestem bardzo wdzięczny Anastazji za pomoc w znalezieniu dla nas mieszkania. Anastazja jest niesamowitą profesjonalistką w dziedzinie nieruchomości. Komunikacja z nią była bardzo łatwa i wygodna. Zostaliśmy zrozumiani doskonale, dzięki czemu w najkrótszym czasie podpisaliśmy umowę na mieszkanie. Jesteśmy bardzo wdzięczni i w pełni usatysfakcjonowani.
Valeria Bezrukavaya
Dziękuję pośredniczce nieruchomości Anastazji za jej pracę, lepszej pośredniczki nie spotkałam, Anastazja była zawsze w kontakcie, wszystko wyjaśniała w najdrobniejszych szczegółach i we wszystkich kwestiach była po naszej stronie, nigdy nie widziałam takiego oddania klientom! Znalazła wszystko zgodnie z naszą prośbą i w ramach naszego budżetu, zawsze odmawiała, jeśli zrozumiała, że ​​coś jest nie tak z mieszkaniem, bardzo szczerze i uczciwie!
Anastasiia Stefanivska - moje oferty Zobacz moje aktualne oferty na wynajem i sprzedaż
int(0)
2024