Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Julia Kostrzewa Senior Property Advisor

Bio

Z wykształcenia jestem socjologiem, a z zawodu marketingowcem. Doświadczenie zdobywałam w agencjach reklamowych i w dużym domu mediowym, by następnie ćwiczyć warsztat we własnej firmie, specjalizującej się w produkcji odzieży premium dla małych dzieci. Po latach doświadczeń w branży fashion na polskim i zagranicznym rynku, postanowiłam wykorzystać zdobyte umiejętności marketingowo-negocjacyjne w świecie wyjątkowych nieruchomości. Praca agenta spełnia moje zawodowe oczekiwania pod wieloma względami. Przede wszystkim uwielbiam pracę z ludźmi - pasjonują mnie długoterminowe relacje z Klientami i możliwość spełniania marzeń pozornie niemożliwych do realizacji. Lubię także dynamikę, jaka towarzyszy pracy w tej branży - mnogość codziennych wyzwań nie pozostawia czasu na nudę :)

Kontakt

Nr telefonu: +48 577 953 300
E-mail: julia.kostrzewa@lionsestate.pl
Skontaktuj się z doradcą »

Osiągnięcia

  • Lew Miesiąca- listopad - Lew Miesiąca- listopad 2023
  • Lew Miesiąca- listopad - Lew Miesiąca- listopad 2022

Rekomendacje

Dodaj opinię »
Małgosia Chechlacz
Bardzo profesjonalna obsługa klienta nawet w skomplikowanej sytuacji. Pani Julia Kostrzewa stanęła na wysokosci zadania. Dziękujemy za współpracę.
Ewa Lityńska
Przekazuje podziękowania za owocna współpracę i wyrazy uznania za zaangażowanie P. Julii Kostrzewa w przygotowanie oferty na najem mojego mieszkania. Sposób przygotowania oferty przez P. Julie był nieszablonowy, a wyróżniał się elegancja i zwięzłym wyeksponowaniem zalet mieszkania, jak i okolic nieruchomości. Znaczącą wartością oferty były także wysmakowane zdjęcia mieszkania w pełni oddające jego klimat co do charakteru urządzenia wnętrza, co w połączeniu dało wspaniały efekt nietuzinkowości. Pragnę podkreślić pozytywne emocje naszej współpracy oraz otwartość Pani Julii na nowe propozycje w szybko zmieniającej się sytuacji na rynku wynajmu. Gratuluje profesjonalizmu !
Grażyna Kołodziej
Moją dotychczasową współpracę z Panią Julią oceniam bardzo dobrze. Pani Julia Kostrzewa jest profesjonalistką w tej dziedzinie. Jest osobą odpowiedzialną, taktowną, godną polecenia innym.
Alexandra Husejnow
Chciałam serdecznie podziękować Pani Julii Kostrzewie za współpracę przy sprzedaży nieruchomości. Doświadczenie, zaangażowanie oraz opieka nad załatwieniem wszelkich formalności doprowadziły do finalizacji transakcji. Z pełnym przekonaniem polecam usługi świadczone przez Panią Julię- jej profesjonalizm oraz kompetencje zasługują na szczególne wyróżnienie.
Hanna Garbaczewska
Pani Julia Kostrzewa jest osobą bardzo profesjonalną, cierpliwą i zaangażowaną. Jest zawsze dostępna w przypadku pytań i pomaga rozwiązać wszelkie problemy, nawet te niestandardowe, pojawiające się w ramach finalizowanej transakcji. Polecam współpracę z Panią Julią!
Robert Tajsiak
Chciałbym podziękować Pani Julii Kostrzewie z Lions Estate za profesjonalną obsługę, zrozumienie naszych potrzeb i wsparcie na każdym etapie współpracy. Doceniam szczególnie przygotowanie spersonalizowanej oferty, dostępność 24/7 i 100% zaangażowanie podczas każdej prezentacji.
Jakub Dardziński
Współpraca z panią Julią Kostrzewą spełniła nasze oczekiwania. Pani Julia wykazywała sie pełnym profesjonalizmem, dyspozycyjnoscią i dbała o odpowiednią komunikację między stronami. Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości to praca z ludźmi, a pani Julia do takiej pracy jest stworzona - otwarta, szczera i uśmiechnięta, a jednocześnie taktowna i kompetentna. Na każdym etapie czuliśmy jej wsparcie i zaangażowanie. Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z panią Julią. Dziękujemy!
int(14)

Ostatnie transakcje

Sprzedane
Warszawa Stare Bielany278m²
Wynajęte
Warszawa, Kaliska Ochota Stara Ochota100m²
Wynajęte
Warszawa, Wilcza Śródmieście Południowe44m²
Wynajęte
Warszawa, Kaliska Śródmieście Południowe100m²
Sprzedane
Warszawa, Barszczewska Żoliborz Marymont-Potok130m²
Sprzedane
Warszawa Praga-Południe Saska Kępa350m²
Sprzedane
Warszawa, Ogrodowa Śródmieście Północne91m²
Sprzedane
Warszawa Żoliborz251m²
Sprzedane
Warszawa, Stryjeńskich Ursynów52m²
Sprzedane
Warszawa, Sokratesa Bielany Wawrzyszew99m²
Sprzedane
Warszawa, Złota Śródmieście Mirów21m²
Wynajęte
Warszawa, Głębocka Warszawa118m²
Sprzedane
Warszawa, Sokratesa Bielany Wawrzyszew84m²
Sprzedane
Warszawa, Sokratesa Bielany Wawrzyszew66m²
2024