Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Karolina Zakrzewska Property Advisor

Bio

Z wykształcenia jestem dziennikarką, ukończyłam studia na Uniwersytecie Warszawskim. Przez ostanie 5 lat rozwijałam swoją karierę w Marketingu Digitalowym jako Account Manager. Zawsze lubiłam nawiązywać nowe kontakty, kocham pracę z ludźmi i wymianę energii. Zanim dołączyłam do zespołu Lions Estate wiele lat pracowałam  dla światowych marek, prowadząc projekty wizerunkowe i sprzedażowe. W ostatnim czasie inwestowałam również z powodzeniem w nieruchomości na własną rękę i całkowicie pochłonęła mnie ta branża.   Doświadczenie, które zdobyłam łączę obecnie w pracy agenta nieruchomości - pozwala mi ono swobodnie budować długotrwałe relacje z ludźmi i wczuć się w potrzeby Klienta. Wiem jak skutecznie i szybko wypromować każdy produkt w Digitalu a także poza nim.   Bardzo cenię we współpracy z ludźmi szczerość, odpowiedzialność oraz poszanowanie swojego czasu. Jestem estetką, zwracam uwagę na detale. Interesuje się również wystrojem wnętrz, modą i szeroko pojętymi sztukami pięknymi. Dla podniesienia sobie adrenaliny uprawiam różne sporty ekstremalne, dla zachowania balansu praktykuję jogę i medytację.

Kontakt

Nr telefonu: +48 534 490 200
E-mail: karolina.zakrzewska@lionsestate.pl
Skontaktuj się z doradcą »

Rekomendacje

Dodaj opinię »
Анна Алешко
Dziękuję Karolina za pomoc z dokumentami i wynajęcie mieszkania. Bardzo przyjemnie się z tobą pracuje.
Iga
Pani Karolina Zakrzewska w sposób błyskawiczny i profesjonalny przeprowadziła cały proces związany ze znalezieniem wynajmujących mojego mieszkania! Polecam z czystym sumieniem :)
Marina Ryzhkova
To doskonała agencja! Tak powinna wyglądać obsługa na wysokim poziomie! Porozumiałem się z trzema przedstawicielami agencji, wszyscy byli super profesjonalni - Karolina, Natalia i Jan. Znaleźli idealne mieszkanie, które odpowiadało wszystkim naszym wymaganiom w jeden dzień i ustalili z właścicielem, że możemy się wprowadzić następnego dnia! Udzielili wszelkiej pomocy przy zawieraniu umów i organizacji, a nawet oglądaniu mieszkania on-line. Wszyscy mówią po angielsku, co jest bardzo ważne dla obcokrajowców. Jesteśmy bardzo szczęśliwi! To jest pięć gwiazdek!
Francesco Caresio
Niezwykle miła i profesjonalna agencja! Specjalne podziękowania dla Karoliny za pokazanie nam wielu fajnych nieruchomości w okolicach Warszawy :)
Oleksii Grynov
Jeśli szukasz profesjonalnej obsługi, to ta agencja jest dokładnie tym, czego potrzebujesz! Mimo, że miałem długą listę kryteriów dotyczących mieszkania, Karolina, agentka, która ze mną współpracowała, znalazła mieszkanie, idealne dla mojej rodziny. Co więcej, jej umiejętności komunikacyjne, wsparcie i elastyczność były imponujące. Karolina organizowała prezentacje online w dogodnym dla mnie czasie, służyła radą i rekomendacjami w razie potrzeby. Umowa i pozostała dokumentacja zostały sporządzone i podpisane sprawnie.
Ka Gro
Najlepsze biuro z którego usług korzystaliśmy :) Dziękujemy Pani Karolino za bardzo profesjonalne i miłe podejście!
Aliaksandra Novik
Współpraca z Karoliną Zakrzewską była wielką przyjemnością, ponieważ jest ona bardzo zaangażowana i pozostawała z nami w kontakcie przez cały czas. Jest super responsywna i profesjonalna. Gorąco polecam współpracę z Karoliną i Lions Estate. Dziękuję!
Paulina Wróbel
Bardzo polecam współpracę z Karoliną Zakrzewską- profesjonalna, kontaktowa i bardzo rzeczowa agentka. Współpracowałam z wieloma agencjami i agentami/agentkami, ale na tak zaangażowaną osobę jeszcze nie trafiłam. Luksusowa Agencja Nieruchomości Premium- z tej nazwy nic nie jest na wyrost! Opieka nad klientem na top poziomie.
Karolina Zakrzewska - moje oferty Zobacz moje aktualne oferty na wynajem i sprzedaż
int(0)
2024