Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Marcin Jarzyna Property Advisor

Bio

Zanim wszedłem w świat nieruchomości byłem związany z rynkiem finansowym w międzynarodowych korporacjach oraz współtworzyłem ogólnopolski projekt w branży Health&Fitness. 

 

Doświadczenie, które zdobyłem procentuje w budowaniu relacji z klientami, w negocjacjach i w profesjonalnym podejściu nawet do najtrudniejszych przypadków.

Klient pracujący ze mną czuje wsparcie na każdym etapie transakcji, moje pełne zaangażowanie, terminowość oraz profesjonalizm.

 

Praca w nieruchomościach jest moją pasją i sprawia ze każdy dzień to nowe wyzwanie, a jako były sportowiec wyznaje zasadę ‚the sky is not the limit’. 

Kontakt

Nr telefonu: +48 533 322 254
E-mail: marcin.jarzyna@lionsestate.pl
Skontaktuj się z doradcą »

Nagrody

  • Lew Miesiąca- sierpień - Lew Miesiąca- sierpień 2023

Rekomendacje

Dodaj opinię »
Magda Wills
Polecam współpracę z Panem Marcinem Jarzyną. Bardzo doceniam Pana Marcina za szybkie i skuteczne działanie, zaangażowanie oraz dyspozycyjność. Jego pozytywne nastawienie bardzo ułatwiło nam współpracę oraz załatwienie wszelkich formalności.
Malek Al-Oqlah
Świetna agencja, Marcin pomógł mi znaleźć mieszkanie w mgnieniu oka
Kasia Lauwerijssen- Weglicka
Lions Estate jest świetną agencją nieruchomości na rynku premium. Miałam przyjemność współpracować z Panem Marcinem Jarzyną podczas szukania mieszkania do wynajęcia. Pan Marcin w ekspresowym tempie zareagował na moją wiadomość zostawioną poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie Lions Estate. W ciągu tygodnia wybraliśmy kilka apartamentów do obejrzenia. W momencie, kiedy w wyniku niezależnych ode mnie przyczyn, trzeba było działać szybko i znaleźć dodatkowych kilka ofert w innym budżecie, Pan Marcin był cały czas w kontakcie i bardzo dobrze osiągalny, nawet w późnych godzinach wieczornych. Oczywiście dostarczył wymagane oferty w każdym określonym przeze mnie budżecie. Jestem pod wrażeniem bardzo dużego profesjonalizmu Pana Marcina, jego znajomości rynku i prawa. Mieszkanie było wynajmowane dla mnie przez firmę. Pan Marcin po raz kolejny bardzo mi pomógł w negocjacjach warunków umowy najmu, dzięki czemu osiągnęliśmy porozumienie z wynajmującym w bardzo krótkim czasie. Podsumowując, uważam, że Pan Marcin bardzo dba o klienta, jest profesjonalnym doradcą nieruchomości ze świetną znajomością rynku. Bardzo polecam!
Bartek
Polecam współpracę z Panem Marcinem Jarzyną, który sprawnie przedstawiał spersonalizowane oferty mieszkań na wynajem oraz czynnie pośredniczył z najemcą przy zawierania umowy.
int(0)
2024