Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Paulina Knotz Property Advisor

Bio

Jestem psychologiem ze specjalizacją w zarządzaniu i marketingu. Od zawsze łączę wiedzę psychologiczną z przedsiębiorczością, biznesem i sprzedażą. Przed dołączeniem do zespołu Lions Estate pracowałam jako manager zarządzania zasobami ludzkimi. Jestem ambitną osobą, która lubi stawiać sobie wyzwania, a największą satysfakcję przynosi mi zadowolenie klientów. Praca w nieruchomościach jest niezwykle dynamiczna, codziennie poznaję w niej zarówno nowych ludzi, z ich unikalnymi potrzebami, jak i nowe, wyjątkowe nieruchomości - każda ze swoją historią. Ta zmienność pozwala mi na poszerzanie perspektyw, znajdywanie nietuzinkowych rozwiązań i doskonale zaspokaja moją duszę odkrywcy. W życiu prywatnym cenię natomiast sobie spokój i wyciszenie. Lubię relaksować się z książką i spędzać czas wśród natury.

Kontakt

Nr telefonu: +48 577 659 555
E-mail: paulina.knotz@lionsestate.pl
Skontaktuj się z doradcą »

Rekomendacje

Dodaj opinię »
Tomasz Wróblewski
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa przez Panią Paulinę Knotz. Współpraca jest dostosowana do potrzeb i wymagań klienta. Podejście do klienta jest bardzo empatyczne i uczciwe.
Eric Kanimba
Jeśli czytasz recenzje, które pomogą Ci wybrać najlepszego agenta do wynajęcia Twojej nieruchomości, nie wahaj się skontaktować z Pauliną Knotz. Jest absolutnie genialna, a wynik, jaki osiągnęła za wynajem mojego mieszkania, mówi sam za siebie! Od pierwszego spotkania Paulina zaimponowała mi swoim entuzjazmem, dbałością o szczegóły, dostarczając cennych spostrzeżeń na temat rynku i rekomendacji, które pomogą osiągnąć najlepszą cenę. Paulina prowadziła mnie na każdym kroku, zawsze okazując szacunek i dodając otuchy. Wierzę, że przyjęcie jej zaleceń i zaufanie do jego przewidywania doprowadziło mnie do możliwie najbardziej pomyślnego wyniku.
Artemios Gounaras
Gorąco polecam. Szczególnie dziękuję Pani Paulinie Knotz za pomoc w znalezieniu wymarzonego domu, jakże upragnionego i zaspokajającego moje realne potrzeby. Była bardzo pomocna przy umowie i szczegółach. Była tam za każdym razem, gdy potrzebowałem o coś zapytać, aby mi odpowiedzieć i pomóc mi ze wszystkimi szczegółami.
Pat Buk
Fantastyczne miejsce , doskonali ludzie. Kultura , uprzejmość, pełne zaangażowanie, a przede wszystkim 100% skuteczność. Serdecznie polecam i bardzo dziękuję !
int(0)
2024