Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

PLATINUM TOWERS - Luksus z panoramą centrum Warszawy

PLATINUM TOWERS Luksus z panoramą centrum Warszawy

Platinum Towers

Luksus z panoramą centrum Warszawy

Inwestycja Platinum Towers to dwa wieżowce o wysokości 80 metrów (22 piętra każdy). Usytuowane są one w zachodniej części śródmieścia Warszawy, w granicach dzielnicy Wola pod adresem Grzybowska 61, w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu Hilton. Miejsce to zapewnia kameralną atmosferę mieszkaniowej części centrum miasta przy zachowaniu dostępu do infrastruktury komunikacyjnej i usługowej. Generalnym wykonawcą obiektu ukończonego w 2009 roku jest spółka Hochtief Polska, a inwestorem – Atlas Management Company Poland. Parter inwestycji ma charakter handlowo-usługowy. Mieszcząca się tam galeria handlowa, łączy oba budynki Platinum Towers. W inwestycji znajduje się 396 lokali mieszkalnych (po około 200 w każdym budynku).

Platinum Towers położone są w doskonale skomunikowanym miejscu. Nieopodal znajdują się m.in. Pałac Kultury i Nauki, Dworzec Centralny, stacja metra oraz Ogród Saski.

 

PLATINUM TOWER

 

Zamieszkaj w chmurach

Platinum Towers to luksusowe apartamenty, które dzięki wykończeniu najwyższej jakości materiałami, pełnym wyposażeniu oraz spektakularnemu widokowi na panoramę Warszawy zachwycą najbardziej wymagające osoby. Metraże prawie 400 apartamentów w Platinum Towers wahają się od małych, ok. 40 metrowych mieszkań typu studio po największe – przestronne, dwupoziomowe penthouse`y o powierzchni od 147 do 216m2, znajdujące się na ostatnich piętrach nieruchomości. Swoim mieszkańcom oferują one spektakularne tarasy widokowe oraz ogrody zimowe.

Dla mieszkańców dostępne są następujące udogodnienia:

  • Trzypoziomowy parking podziemny na około 1000 samochodów;
  • na parterze budynków znajdą się przestrzenne recepcje o wysokości 9 metrów, zaprojektowane w stylu art deco;
  • Sąsiedztwo hotelu Hilton zapewnia usługi dodatkowe na najwyższym poziomie, do drzwi, bez wychodzenia z apartamentu. Można skorzystać m.in. z room service, usług concierge, serwisów sprzątającego oraz prasowego;
  • Galeria handlowa skupiająca wiele punktów handlowych, usługowych oraz restauracji, znajdująca się na parterze inwestycji;
  • Sąsiedztwo Holmes Place – jednego z najbardziej elitarnych klubów fitness w Warszawie, wyposażonego w doskonałe sale treningowe, basen, saunę i jacuzzi.

 

PLATINUM TOWER 03

 

Lokalizacja

Inwestycja Platinum Towers zapewnia swoim mieszkańcom najwyższą jakość życia i tworzy przyjazną, funkcjonalną przestrzeń, odpowiadającą w pełni potrzebom najbardziej wymagających Klientów pragnących żyć i mieszkać w centrum Warszawy. To miejsce łączy przeciwieństwa – tętniące życiem centrum metropolii z kameralnym klimatem oraz  bliskością terenów zielonych.

 

okolica

Szukasz unikalnej nieruchomości? Znajdujemy naszym klientom dwa razy więcej ofert skracając czas poszukiwań i zakupu nieruchomości o 65%. Sprawdź nas!

Wyślij swoje oczekiwania »

Rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości? Skracamy czas sprzedaży luksusowych nieruchomości o 3 miesiące uzyskując ceny sprzedaży wyższe od średnich cen rynkowych. Poznaj możliwości!

Zgłoś nieruchomość »
Lider Rynku Nieruchomości Premium w 2020 Przejdź do artykułu

Podobne inwestycje

2024